تولید قراردادی

شرکت داروسازی ویتان فارمد با چشم انداز تامین و تولید داروهای بیولوژیک و شیمیایی جهت تکمیل زنجیره تامین صنعت داروسازی در ایران تاسیس گردید.

در این راستا اقدام به احداث بزرگترین زیر ساخت تولید داروهای بیوتکنولوژی در خاورمیانه با مساحتی حدود 5 هکتار و با سرمایه گذاری 126 میلیون یورویی شرکت ویتان فارما(ی) آلمان نمود. فاز یک این پروژه شامل محصولاتی مانند انسولین آنالوگ (قلمی) و انسانی و سایر محصولات بایوسیمیلار است که علاوه بر اینکه برای بیماران مبتلا به دیابت استفاده می‌شود، برای درمان سرطان و بیماری‌های خاص نیز کاربرد دارد.

شرکت ویتان فارمد به عنوان شرکت تولیدی – تجاری با اخذ مجوز از سازمان سرمایه‌گذاری‌ها و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران شروع به فعالیت کرده است و هم‌اکنون حدود 300 نفر در سایت تولیدی شرکت در نظرآباد مشغول به کار هستند.

با توجه به اینکه اکثر محصولات شرکت ویتان فارمد تحت لیسانس شرکت ویتان فارمد آلمان در ایران تولید می‌شوند لذا این تولیدات مطابق استانداردها و گاید لاین های بین المللی خواهد بود و با توجه به پایپ لاین محصولات این شرکت در میان مدت در بین شرکت های برتر از جهت ادراک مصرف کننده و داروسازان و تمامی ارکان زنجیره توزیع قرار خواهد گرفت.

تولید قراردادی

تولید قراردادی با شرکت ویتان فارمد

با در نظر گرفتن این زیرساخت عظیم بیوتکنولوژی و داروئی (دارویی) که در ایران راه‌اندازی گردیده، شرکت ویتان فارمد امادگی کامل خود را برای تولید قراردادی محصولات شرکت‌های حوزه داروسازی و پزشکی به ویژه شرکت‌های دانش بنیان در این صنعت اعلام می نماید. این نگرش که پیشرفت و توسعه این شرکت جدای از پیشرفت و توسعه در صنعت نیست لذا ارائه خدمات به سایر شرکت های دانش بنیان در دستور کار مدیران ارشد این شرکت قرار گرفته است.

تقاضای موجود در سطح جهانی فرصتی استثنایی برای شرکت های دانش بنیان بوده و ظرفیت های تولید این شرکت فرصت مناسب جهت توسعه بازار بیوسیمیلارها را بوجود اورده است؛ لذا این مجموعه سعی در تامین نیاز بازار داخل و صادرات مازاد تولید در کشورهای منطقه را در برنامه کاری خود قرار داده است.

در چه بخش هایی می توان با ویتان فارمد همکاری کرد؟

هم اکنون در بخش های مختلفی _ در هلدینگ داروسازی ویتان فارمد _ امکان تولید به صورت قراردادی با شرکت‌های ایرانی و دانش بنیان در حوزه داروسازی و بیوتکنولوژی وجود دارد که در مجموع شامل دو گروه Injection (تزریقی) و OSD (خوراکی) می شود.

در بخش تولید قراردادی تزریقی (Injections) امکان تولید محصولاتی همچون:

  1.  تولید قراردادی ویال (Vial)
  2.  تولید قراردادی PFS
  3.  تولید قراردادی کارتریج (Cartridge)
  4.  تولید قراردادی قلم انسولین (Pen)

و در بخش تولید قراردادی خوراکی (OSD) امکان تولید محصولاتی همچون:

  1. تولید قراردادی کپسول خوراکی (Capsules)
  2.  تولید قراردادی قرص (Tablets)
  3. تولید قراردادی ساشه (Sachet)

وجود دارد که همکاران عزیز می توانند با تکمیل فرم زیر درخواست خود را در این خصوص به واحد توسعه بازار شرکت ویتان فارمد ارسال نمایند.

1 اطلاعات شخص تکمیل کننده
2 اطلاعات شرکت
Vitane Quality to Life