درباره ویتان فارمد

«هلدینگ داروسازی ویتان فارمد ایران» از گروه شرکت ویتان فارمای آلمان، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری دارویی آلمان در ایران است. ویتان فارمد با سه شرکت زیرمجموعه، افتخار 20 سال فعالیت نوآورانه دارویی را در ایران دارد.

زمینه فعالیت ویتان فارمد

شرکت ما فعالیت خود را در زمینه تولید و صادرات انواع فرآورده‌های دارویی، مکمل‌های غذایی، تجهیزات پزشکی و مواد اولیه آغاز نموده است و در ادامه با تأسیس یکی از بزرگ ترین کارخانه‌های تولید دارو و مکمل در خاورمیانه موجب افزایش چشمگیر ظرفیت تولید محصولات دارویی در کشور شده است.

ما خود را متعهد به ارتقاء سلامت جامعه از طریق تولید انواع انسولین و مکمل‌های غذایی نوین و معتبر دانسته و دستیابی به این هدف را از طریق استقرار سیستم کِیفی، ارتقاء کیفی کارکنان و کسب رضایت مشتریان محقق نموده است.

کارخانه ویتان فارمد

چشم انداز ویتان

تیم ویتان در نظر دارد پیشرو در صنعت دارو، فعالیت های خود را در سطح بین المللی گسترش داده و با عرضه محصولات دارویی و مکمل های غذایی با  کیفیت بالا، به مسئولیت اجتماعی خود در جهت ارتقاء سلامت عمومی همه ی افراد جامعه عمل کند.

تولید قلم انسولین گلارژین

اکنون خانواده ویتان، بر عرصه جدیدی از تولید دارو گام نهاده است. تولید انسولین قلمی گلارژین با برند “® Glaine” تحت‌لیسانس شرکت ویتان فارمای آلمان و طبق استاندارد‌های بین‌المللی و اروپایی برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه از سل لاین تا محصول نهایی، گام بلند ویتان فارمد به سوی آینده‌ای درخشان است.

ویتان به عنوان بزرگترین CMO برای تولید اولین قلم انسولین ایرانی، همه مراحل از ماده اولیه تا محصول نهایی را در یک مجموعه متخصص گرد هم آورده است. تلاش چندین ساله متخصصان و پژوهشگران ویتان فارمد با تکیه بر دانش، فناوری و نوآوری پشتوانه فعالیت مجموعه در مسیری تازه است.

خط تولید انسولین گلارژین ®Glaine

اکنون به شایستگی اعلام میداریم قلم انسولین گلاین® (®Glaine) تحت لیسانس شرکت ویتان فارمای آلمان و طبق استانداردهای بین المللی و دستورالعمل‌های به روز اروپایی به مرحله تولید رسیده است. ما برآنیم تا با خلق محصولات دارویی ارزشمند، بر کیفیت زندگی هموطنانمان اثرگذار باشیم و برای خلق فردایی بهتر برای ایران عزیزمان بکوشیم.